آشیان کالا تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران دارد. ما متعهد می شویم که حریم خصوصی شما را حفظ کنیم و به آن احترام بگذاریم.

آشیان کالا ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید و فروش اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای خرید و فروش، پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های آشیان کالا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی برای فروشگاه های آشیان کالا لازم است. همچنین تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های آشیان کالا از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج شماره تماس‌ همراه توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، آشیان کالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و آشیان کالا برای ارسال سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. همچنین آشیان کالا برای ارسال سفارش اطلاعات مربوط به شخص گیرنده را تنها در اختیار فروشگاه مربوطه قرار خواهد داد.

آشیان کالا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای خدمات و سرویس‌های ویژه برای اعضا پیامک ارسال نماید.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. آشیان کالا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

آشیان کالا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه ی توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خرید و فروش امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد